teisipäev, 8. juuni 2010

Agapäeotsa kevadlaat

Laupäeval, 22. mai hommikupoolikul oli kõigil huvilistel jällegi põhjus Leisu kogunemiseks sest toimus kevadlaat.

Mida siis müüdi ja osteti? Istutushooajale kohaselt pakuti taimi ja istikuid lähemalt ja kaugemalt. Ka toidulauale võis midagi leida muuhulgas kodumune, juurvilju, kitsejuustu ja jogurtit. Ka tuulekala oli- üsna mitu minutit müüdi seda...Looduskosmeetikat ja toidulisandeid, puhastusvahendeid pakuti ka. Käsitööga kaubeldi muidugi ka - oli tikandeid, ehteid, kootud ja heegeldatud esemeid ja mitut sorti lõnga. Koer, merisiga ja parditibud otsisid uut kodu ja peremeest. Kel tarvis, võis saada uue vikatilöe, puudekorvi või luua. Riideid ja jalanõusid jätkus igas suurusest nii müügilettidel õues, kantud riiete poes koolimajas, kui ka hernehirmutiste meisterdamiseks. Viimati mainitud ettevõmisest võttis osa hulk lapsi, hirmutised said hirmus toredad! Aitäh kõigile lastele!

Kohvik osteti küpsetistest-jookidest tühjaks ja loterii oli edukas. Annetusmüügi, kohviku ja loterii tulu läks koolimaja aia jaoks värvi ostmiseks. Muusikalise panuse andsid perekond Paap akordionil ja tuubal ning Kaja Kikas koos väikeste akordionistidega. Aitäh esinejatele!

Laada korraldustoimkond oli seekord suurem kui varem ja viperusi tuli ette senisest vähem. Aitäh kõigile korraldajmises kaasa lööjatele ja tere tulemast sügisel toimuva Mihklilaada korraldajaks!

Igale müüjale ja ostjale - aitäh osalemast ja kohtumiseni Leisus Mihklilaadal!

Kommentaare ei ole: